Kijk jij ook al eens graag stiekem in de winkelkar van iemand anders? Voor ons SuperMAG mogen we ongegeneerd in de kar kijken van bekende en minder bekende Vlamingen. Deze keer gingen we onze inkopen doen met Christophe Stienlet die weleens vertoeft in de buurt van het chocoladerayon in Carrefour Market Battel.

ID-kit Elodie Gabias
- 52
- Komt uit Leuven, nu een fiere Mechelse maneblusser
- Acteur, comedian, host, stadionomroeper bij de Rode Duivels en de Red Flames
GO-TO? Carrefour Battel in Mechelen.
WAAROM? Het vriendelijke personeel dat je na een tijdje begint te kennen. Mijn jongste zoon werkt er sinds kort ook als jobstudent, maar ik moet doen alsof ik hem niet ken (lacht).
STANDAARD IN JE KAR? Als ik de winkel binnenga, stap ik rechtstreeks op de chocolade af. Mijn verslaving gaat ooit nog mijn dood worden, maar ik weiger er tegenin te gaan.
STREEKPRODUCTEN? Zelf drink ik niet, maar ik heb altijd Gouden Carolusbier in huis voor gasten.
STA JE OPEN VOOR EEN WINKELBABBEL? Met winkeluitbater Werner sla ik maar al te graag een praatje. Hij en zijn personeel werken zo hard, de gedrevenheid spat eraf.
STRIKT WINKELLIJSTJE OF FREESTYLEN? Mijn vrouw heeft een app waar ze alles netjes in bijhoudt, maar ik ben pure chaos.
ONDERGEWAARDEERDE PRODUCTEN? Ik raad zeker grenadine aan. Een beetje valsspelen, maar zo drink je toch meer water. Ook echte boter: de alternatieven kunnen daar niet aan tippen.
BESTE WINKELTIP(S)? Stop je boodschappen in houten kratten uit de winkel, zo verdeel je het gewicht beter en voorkom je blutsen. Ook respect voor het personeel is belangrijk. De klant is koning – zolang hij zich als een koning gedraagt.
Actueel

Dossier digitalisering & mini-dossier veiligheid
SuperMAG zomereditie 2025
Lees artikel

Gezond evenwicht
Buurtsuper.be bepleit voedselveiligheidsbeleid dat voldoende rekening houdt met kleinere bedrijven
Lees artikel
