Unizo West-Vlaanderen heeft de finalisten bekend gemaakt van de KMO van het Jaar en Beloftevolle KMO van het Jaar. Vintecc en Verfaillie Bauwens én Flandrien Kaas maken kans op de mooie erkenning. De winnaars worden donderdag 16 oktober bekend gemaakt tijdens een event in domein Vossenberg (Hooglede).
Om kans te maken op de titel ‘KMO van het Jaar’ moeten bedrijven voldoen aan enkele voorwaarden, zoals een minimumaantal medewerkers en een minimale omzet. Uit de inzendingen werden drie ondernemingen geselecteerd, waaronder Flandrien Kaas uit Wervik.
Deze producent is bij Buurtsuper.be geen onbekende. Flandrien Kaas maakt kwaliteitskaas op basis van lokale melk, die ter plaatse wordt gerijpt en via groothandelaars en retailers wordt verkocht onder het merk Flandrien Kaas. Het familiebedrijf, dat al drie generaties een passie voor kaas koestert, bestaat intussen 12 jaar.
Daarnaast maken ook Vintecc uit Roeselare – een softwarebedrijf – en Verfaillie Bauwens, een familiebedrijf gespecialiseerd in hoogwaardige elektro-oplossingen voor particulieren, kmo’s en professionele partners, kans op de titel.
Wij wensen alle kandidaten veel succes, maar duimen toch net iets harder voor Flandrien Kaas!
De jury bestaat uit: Tom Huyghe (KBC), Veronique Decaluwe (Liantis), Herman Hillaert (UNIZO), Caroline Delzongle (SBB), Dieter Blondeel (PMV), Philippe Hanssens (Hanssens Telecom – winnaar 2024), Audry Vanderstraeten (Digital Leader) en Femke De Vleeschouwer (Teamleader).
Actueel
Laat je klanten proeven van groenten en fruit met een verhaal
Video: Oliver Maertens, teler van sluitkolen
Lees artikel
Winkeldiefstal kost vanaf volgend jaar 181 euro
Supermarkt zet incassobureau in
Lees artikel