IT-bedrijf Acom gaat sollicitanten betalen

2 min.

Personeel

Zo’n 100 werkzoekenden kunnen vanaf augustus hun kans wagen bij IT-bedrijf Acom uit Wilrijk. Na inschrijving nemen ze deel aan het sollicitatiespel ‘Acomplish’ en worden ze per dag betaald. 

Lees hieronder het bericht uit Made in Antwerpen. 

"Wie zich aanmeldt op onze website, zal tien meerkeuzevragen moeten beantwoorden, dat is de enige preselectie", legt zaakvoerder Maarten Avonts uit. "Dan starten er vijf kandidaten per week. Op het einde van zo’n week stoten de besten door naar een high potential track. In totaal zullen er tot het einde van het jaar zo’n 110 mensen hun kans kunnen wagen en ons kunnen tonen wat ze in hun mars hebben."

"Het traject staat open voor iedereen", vervolgt hij. "Een gezonde interesse in IT en gedrevenheid zijn belangrijker dan diploma’s, er zijn verder eigenlijk geen vereisten. Zo zijn bijvoorbeeld onze meest ervaren mensen een ex-schrijnwerker en een ex-barman."

Op het einde van het traject verwacht Acom twee tot vijf mensen te kunnen aanwerven.

Bron: www.made-in.be/antwerpen

Gerelateerde artikels

Kannibalisme op onze arbeidsmarkt
Ouders willen liever kinderopvang via het werk dan hoger loon
Wat verandert er in 2026?

Actueel

DVV Business Breakfast met Guido Vanherpe
Wat zegt de groei van het aantal multifranchisers?
Zekerheid over je energiefactuur
cover-van-supermag-febr26-hr.jpg

Super
MAG 1

SuperMAG nr. 1
Februari 2026

Ledenvoordelen

  • HACCP & Voedselveiligheid
  • Voedingsspeciaalzaken
  • PMO, partner in Personeel- en Managementopleidingen
  • Loon- en arbeidsvoorwaarden
  • Franchise
  • Info & advies
  • Andere voordelen

Op de hoogte blijven?

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

We bewaren je gegevens voor een correcte opvolging, meer info in onze privacy policy