Zet bio in de spotlights tijdens de Bioweek

2 min.

Trots op die van ons

Van 7 tot 15 juni vindt de Bioweek plaats in heel België. Met een speciale actieweek wil de hele Belgische biosector het bewustzijn rond bio vergroten bij de consument door de voordelen van biologische voeding en productie te belichten. Doe mee aan de Bioweek door zelf een activiteit te organiseren!

Biedt jij ook bioproducten aan en wil jij meewerken aan een sterke toekomst voor bio? Doe dan mee aan de Bioweek door zelf een activiteit te organiseren en jouw eigen verhaal te vertellen.

  • Stap 1- Registreer jouw activiteit.

Schrijf je in voor de Bioweek 2025 en registreer jouw activiteit op www.allesoverbio.be/bioweek/inschrijven.

  • Stap 2 - Actie tijdens de Bioweek van 7 tot 15 juni 2025

Na je registratie ontvang je een affiche en folders boordevol info over bio en inspirerende recepten om bezoekers te laten kennismaken met bio. Ook een digitale toolkit zal beschikbaar zijn.

Ga aan de slag met je plannen en gebruik al je communicatiekanalen om je activiteiten tijdens de Bioweek kenbaar te maken in jouw omgeving. VLAM zorgt voor extra bereik van jouw verhaal en activiteit met behulp van www.allesoverbio.be, hét communicatieplatform voor consumenten over bio in Vlaanderen. Het platform bevat een schat aan inhoudelijke en feitelijke informatie over bio en boeiende verhalen en video’s over producenten, verwerkers en bioliefhebbers. 
In aanloop naar de Bioweek zal een activiteitenkalender met alle initiatieven op de website worden geplaatst. 

Daarnaast voert VLAM ook promotie voor de Bioweek via advertenties op sociale media en radiospots. De Bioweek zal worden afgetrapt op een biohappening/bedrijf door Vlaams minister van Landbouw Jo Brouns in samenwerking met VLAM.

Gerelateerde artikels

Lekker Belgisch smaakt in elk seizoen
Back 2 School met ons beste gehakt ooit (uit jouw winkel)!
Trots op wat Kortrijk (s)maakt

500.000 euro aan lokale producten over de toonbank

Trots op wat Kortrijk (s)maakt

3 min.

Actueel

De Wever belooft op UNIZO Startevent "economische groei niet te fnuiken"
Imperial lanceert kant-en-klaar cakebeslag
Kleinere supermarkten verliezen marktaandeel op zondag
cover-van-supermag-juni2026-hr.jpg

Super
MAG 3

SuperMAG nr. 3
Juni 2026

Ledenvoordelen

  • HACCP & Voedselveiligheid
  • Voedingsspeciaalzaken
  • PMO, partner in Personeel- en Managementopleidingen
  • Loon- en arbeidsvoorwaarden
  • Franchise
  • Info & advies
  • Andere voordelen

Op de hoogte blijven?

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

We bewaren je gegevens voor een correcte opvolging, meer info in onze privacy policy