Als specialist in kaas voegt het Belgische bedrijf Vache Bleue een nieuwe smaakmaker toe aan het assortiment: Emmental blokjes. Kleine blokjes met een zachte, licht nootachtige smaak die zich thuis voelen in zowat elke keuken. Met haar nieuwe baseline ‘Smaak boven alles’ wil het merk duidelijk maken waar het voor staat: puur genieten en royale kwaliteit die het verschil maakt.
Met de lancering van Emmental blokjes breidt Vache Bleue zijn assortiment uit voorbij de klassieke geraspte kazen. De blokjes zijn meteen klaar voor gebruik en passen zowel in warme als koude bereidingen. De blokjes zorgen voor extra textuur in frisse salades en bowls, maar smelten ook heerlijk mee in quiches, pasta's, ovenschotels en andere comfortgerechten. Dankzij hun uniforme formaat smelten ze mooi en gelijkmatig, net zoals klassieke geraspte kaas.
De blokjes kunnen bovendien verwerkt worden in bereidingen zoals gehaktbrood, gehaktballen of andere gevulde toepassingen waarbij ze tijdens de bereiding hun vorm behouden.
Actueel
Over de begrotingsoefening
De Wever belooft op UNIZO Startevent "economische groei niet te fnuiken"
Lees artikel
In twee smaken
Imperial lanceert kant-en-klaar cakebeslag
Lees artikel