UNIZO en Buurtsuper.be verwerpen criminele actie tegen Delhaize-winkels

2 min.

Belangenbehartiging
Delhaize

UNIZO en Buurtsuper.be verwerpen de vandalenacties die gisterenavond hebben plaatsgevonden tegen twee Delhaize-winkels in Denderleeuw. “We roepen alle partijen op om de sereniteit te laten weerkeren en rekenen erop dat ook de vakbonden deze acties ten stelligste veroordelen”, zegt Luc Ardies, directeur van Buurtsuper.be.  

In Denderleeuw zijn vrijdagavond twee Delhaize-winkels gevandaliseerd.  Ze werden beklad met onder meer het woord ‘boycott’ en ramen en deuren werden vernield. UNIZO en Buurtsuper.be spreken van een schandelijke actie. 

“Deze actie is crimineel. Een ondernemer die investeert en vooruit wil, wordt geviseerd. Ook de vakbonden dienen deze actie zwaar te veroordelen. Het is beangstigend dat men dreigt met nieuwe doelwitten."

"Deze criminelen moeten snel opgespoord en vervolgd worden om erger te voorkomen. We hopen dat het gezond verstand en de kalmte snel weerkeren in dit aanslepend conflict. Dit is niet de richting die we als maatschappij willen uitgaan”, aldus Luc Ardies.

Gerelateerde artikels

UNIZO en Buurtsuper.be over ziektebriefje: laat werkgevers zelf beslissen
“Grens voor ondernemers is bereikt”
Europa creëert opnieuw bijkomende regels voor winkels

Actueel

Blauwe champignonbakjes maken plaats voor circulaire verpakking
Albert Heijn Bilzen-Hoeselt

Nr 89 voor Albert Heijn België, nr 19 voor Peeters-Govers

Albert Heijn Bilzen-Hoeselt

2 min.
Proxy Delhaize Sint-Joris-Weert breidt aanbod uit met verse sushi
cover-van-supermag-okt26-hr.jpg

Super
MAG 4

SuperMAG nr. 4
Oktober 2026

Ledenvoordelen

  • HACCP & Voedselveiligheid
  • Voedingsspeciaalzaken
  • PMO, partner in Personeel- en Managementopleidingen
  • Loon- en arbeidsvoorwaarden
  • Franchise
  • Info & advies
  • Andere voordelen

Op de hoogte blijven?

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

We bewaren je gegevens voor een correcte opvolging, meer info in onze privacy policy