Jovade Food uitgeroepen tot Beloftevolle KMO
Unizo Provincie Antwerpen reikte op 22 oktober de jaarlijkse KMO-awards uit. De titel van Beloftevolle KMO van het Jaar ging naar Jovade Food uit Kontich, het bedrijf van Jochem Van Dessel. De onderneming biedt verse maaltijden aan via twee winkels en een groeiend netwerk van automaten.
Jovade Food verkoopt verse maaltijden via twee winkels en een groeiend netwerk van automaten. Zo koppelt ze verse maaltijden aan het gemak van een toegankelijk afhaalconcept. Ook de aandacht voor duurzaamheid viel in de smaak bij de jury. Met het initiatief ‘Red mij’ gaat Jovade Food voedselverspilling tegen. Daarnaast overtuigde het bedrijf met zijn ondernemersambitie en de combinatie van groei en investeringen met een nuchtere aanpak.
Boonstra Vastgoed, met vestigingen in Putte en Mechelen, haalde het in de hoofdcategorie dankzij zijn vernieuwende aanpak in de vastgoedsector. Het bedrijf, opgericht in 2018 door Jeroen Boonstra en Gio Op de Beeck, combineert persoonlijke begeleiding met digitale toepassingen en technologische innovatie.
De awards werden uitgereikt door Mireille Colson, tweede gedeputeerde van de provincie Antwerpen. Zij onderstreepte het belang van innovatie en ondernemingszin voor de duurzame groei van lokale bedrijven.
Foto: Jovade Food
Actueel
Carrefour Hasselt Sint-Truidersteenweg
Benjamin, een van de jongste franchisenemers van Carrefour
Lees artikel
Focus op gezonde voeding
Jurgen Milisen van Melicatessen Tongerse Ondernemer van het jaar
Lees artikel