Trakteer jouw klanten tijdens het Weekend van de klant

3 min.

Superbuurt
Weekend van de Klant

Doe jij mee met onze Superbuurt-campagne? Dan komen de dozen met heerlijke Jules Destrooper-koekjes die je bestelde er aan. Hoe zat de Superbuurt-actie dit jaar ook alweer in elkaar? We frissen het graag voor je op.

Superbuurt.be

Profiteer mee van de impact van de Superbuurt-campagne

Van 29 september tot en met 12 oktober – de week voor en na het Weekend van de klant dat plaatsvindt op 4 en 5 oktober 2025 – loopt er een ruime mediacampagne.

De bedoeling? Klanten oproepen om tijdens het Weekend van de klant boodschappen te doen in hun favoriete winkel én een bedankje achter te laten via Superbuurt.be.

De campagne omvat:

  • Een radiospot op Radio 1, Radio 2, Radio Bene, Play Nostalgie en Nostalgie Plus (van 29 tem 5 oktober)
  • De spot wordt ook uitgezonden op alle digitale zenders van VRT MAX en te horen in de VRT-podcasts.
  • Vijf paginagrote advertenties in Het Nieuwsblad, De Standaard, Het Belang van Limburg, Gazet van Antwerpen (vrijdag 3 oktober) en Billie (zaterdag 4 oktober)
  • Een promovideo op de nieuwswebsites.
  • Heel wat leuke posts en filmpjes op onze verschillende socialmediakanalen.

Jij kan die posts en filmpjes uiteraard ook delen en (her)gebruiken! Hieronder kan je kant-en-klaar socialmediapakket met visuals en teksten downloaden die je eenvoudig kan plaatsen op je eigen kanalen.

De boodschap van al dat materiaal? Kom naar onze winkel tijdens het Weekend van de kant én laat een bedankje achter voor de winkel.

Wat kan jij doen?

Versterk onze campagne door onze boodschap mee te verspreiden: 

  • DOWNLOAD HIER kant-en-klare socialemediaposts, tips and tricks en een begeleidende brief  👉 Klik hier

  • DOWNLOAD hier een flyer die je kan personaliseren en uitdelen aan je klanten met oproep om langs te komen tijdens het weekend én jouw buurtusper te bedanken  👉 Klik hier 

Geef je klanten een onweerstaanbare ‘call for action’

Tijdens het Weekend van de klant op 4 en 5 oktober kan jij de lekkere Jules Destrooper-koekjes uitdelen aan je klanten.

De koekjes in campagneverpakking bevatten bovendien een oproep aan je klanten om jouw winkel en team te bedanken via de winkelzoeker op Superbuurt.be.

Elke klant die dat doet, maakt kans op mooie prijzen van Jules Destrooper, zoals heel veel koekjes en een once-in-a-lifetime ballonvaart voor acht personen.

Tip: Elke deelnemende winkel krijgt een persoonlijke URL waarop alle bedankjes van klanten verzameld staan. Zo kan je op elk moment die fijne boodschappen lezen, herlezen en delen met je team.

100% voor de bedankjes

We verkiezen dit jaar dus geen Buurtsuper van het Jaar meer.

In plaats daarvan willen we zoveel mogelijk klanten overtuigen om een bedankje te geven aan hun favoriete winkel, team of medewerker.

Want geef nu zelf toe: uiteindelijk zijn het toch die vele bedankjes en complimentjes – die alle deelnemende winkels zullen krijgen – die er écht toe doen!

Gerelateerde artikels

Gezelligheid troef!

Fotoverslag van een geslaagd Weekend van de Klant

Gezelligheid troef!

2 min.
Bedankt voor een fantastische eerste dag van het Weekend van de Klant!
Spot jij deze week onze Superbuurt-radiospots?

Actueel

Bijna 10.000 keer te goed om weg te gooien
Blauwe champignonbakjes maken plaats voor circulaire verpakking
Albert Heijn Bilzen-Hoeselt

Nr 89 voor Albert Heijn België, nr 19 voor Peeters-Govers

Albert Heijn Bilzen-Hoeselt

2 min.
cover-van-supermag-okt26-hr.jpg

Super
MAG 4

SuperMAG nr. 4
Oktober 2026

Ledenvoordelen

  • HACCP & Voedselveiligheid
  • Voedingsspeciaalzaken
  • PMO, partner in Personeel- en Managementopleidingen
  • Loon- en arbeidsvoorwaarden
  • Franchise
  • Info & advies
  • Andere voordelen

Op de hoogte blijven?

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

We bewaren je gegevens voor een correcte opvolging, meer info in onze privacy policy