Eva De Roo lanceert eigen tussendoortje

2 min.

Productnieuws

Radiopresentatrice Eva De Roo lanceert samen met het Belgische merk Kriket haar eigen gezonde tussendoortje. De snack ligt vanaf 27 augustus in de winkels onder de naam ‘Amanda’. Voor de radiostem is het haar eerste eigen ondernemersproject.

Eva presenteert dagelijks de ochtendshow op Studio Brussel, waardoor haar dagen vroeg beginnen. Die vroege uren zorgen er samen met het moederschap voor dat eten op regelmatige tijdstippen niet vanzelfsprekend is. Vanuit haar eigen dagelijkse routine groeide de overtuiging dat een voedzaam tussendoortje een verschil kan maken. 

“Ik eet op de meest onmogelijke momenten van de dag. Door mijn gekke uren heb ik op de gekste tijdstippen honger, maar ik had nooit iets deftig bij om te eten. Dan moest ik altijd mijn uiterste best doen om niet telkens naar snelle, ongezonde snacks te grijpen", aldus Eva De Roo. 

Eva's volgers op sociale media kunnen al een tijdje het ontstaan van Amanda volgen. Op @amanda__4eva deelt ze het hele proces, van haar bezoek aan de fabriek tot het administratieve proces en haar moodboards voor de branding. 

Gelukkig moest Eva De Roo niet helemaal vanaf scratch beginnen. Ze kan rekenen op de steun van het Belgische merk Kriket. “Elk goed ondernemersverhaal begint bij een probleem dat je zelf oprecht aanvoelt en dat was bij Eva heel duidelijk het geval”, vertelt Michiel Van Meervenne (Founder van Kriket). Kriket werd bekend om zijn gezonde snacks op basis van krekels, maar voor Eva en Amanda ontwikkelt Kriket nu een vegan snacklijn.

De samenwerking met Kriket betekent niet dat Eva’s rol beperkt was. Integendeel. Ze is verantwoordelijk voor de naam, de ingrediënten en de branding. “Ik ben vertrokken van wat ik lekker en mooi vond, en dan zijn we op zoek gegaan naar duurzame en lokale ingrediënten. Zo werken we bijvoorbeeld met Belgische chocolade, wat ik heel belangrijk vind”, vertelt Eva. "We lanceren meteen vier smaken: framboos, bosbes, pinda en hazelnoot. Elk in een kenmerkend en in het oog springende kleur."

Gerelateerde artikels

Het is Week van de steak-friet!
BelOrta: peren met hagelschade worden 'VamPeren'
Ready-to-serve Campari Spritz

Actueel

Colruyt onderhandelt met Carrefour over verkoop laatste Franse activiteiten
Drie nieuwe Spar-winkels in Sleidinge, Asper en Hofstade-Zemst
“Grens voor ondernemers is bereikt”
cover-van-supermag-okt26-hr.jpg

Super
MAG 4

SuperMAG nr. 4
Oktober 2026

Ledenvoordelen

  • HACCP & Voedselveiligheid
  • Voedingsspeciaalzaken
  • PMO, partner in Personeel- en Managementopleidingen
  • Loon- en arbeidsvoorwaarden
  • Franchise
  • Info & advies
  • Andere voordelen

Op de hoogte blijven?

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

We bewaren je gegevens voor een correcte opvolging, meer info in onze privacy policy