Alcoholvrij is niet langer een niche

2 min.

Productnieuws

Vandaag, zaterdag 1 februari, begint Tournée Minérale! Alcoholvrije dranken zitten duidelijk in de lift in België. Met 11 miljoen verkochte niet-alcoholische alternatieven in 2024 positioneert Delhaize zich graag als koploper om aan deze groeiende vraag te voldoen. 

De piekperiodes voor niet-alcoholische dranken bij Delhaize zijn zonder twijfel januari en februari, dat komt door de initiatieven Dry January en Tournée Minérale. Maar ook tijdens de eindejaarsperiode, tussen half november en eind december, wordt er veel alcoholvrij verkocht. In de zomerperiode duikt voortaan ook een verrassende piek op van mei tot augustus. 

Delhaize heeft een assortiment van meer dan 150 alcoholvrije producten, waaronder 25 nieuwe referenties in 2024. Ondanks de seizoensgebonden stijgende vraag van 10%, verandert verandert het assortiment alcoholvrije alternatieven bij Delhaize niet specifiek voor deze periode.

Ook wij deelden het afgelopen jaar graag enkele non-alcoholische nieuwkomers en alternatieven. Ontdek ze (nog eens) via onderstaande artikels. 

Gerelateerde artikels

FONDI lanceert eerste suikervrije chocoladetablet
Het is Week van de steak-friet!
BelOrta: peren met hagelschade worden 'VamPeren'

Actueel

Bijna 10.000 keer te goed om weg te gooien
Blauwe champignonbakjes maken plaats voor circulaire verpakking
Albert Heijn Bilzen-Hoeselt

Nr 89 voor Albert Heijn België, nr 19 voor Peeters-Govers

Albert Heijn Bilzen-Hoeselt

2 min.
cover-van-supermag-okt26-hr.jpg

Super
MAG 4

SuperMAG nr. 4
Oktober 2026

Ledenvoordelen

  • HACCP & Voedselveiligheid
  • Voedingsspeciaalzaken
  • PMO, partner in Personeel- en Managementopleidingen
  • Loon- en arbeidsvoorwaarden
  • Franchise
  • Info & advies
  • Andere voordelen

Op de hoogte blijven?

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

We bewaren je gegevens voor een correcte opvolging, meer info in onze privacy policy