1e Vlaamse Jumbo-franchisenemer

2 min.

Winkelopeningen

Ralf Jansen en René Puts waren de eerste Nederlandse Jumbo-franchisenemers met een eigen Jumbo-supermarkt in Bree. Nu is ook de naam van de eerste Vlaamse Jumbo-franchisenemer bekend. Sebastien Sintobin zal vanaf midden november de Jumbo-supermarkt in Lauwe uitbaten.  

Op de plaats waar de Jumbo-winkel zal openen, zat vroeger buurtwinkel 'Select', uitgebaat door Sebastien Sintobin. Hij is de derde generatie die de leiding had in de supermarkt, die al 52 jaar bestaat. Het hele team van de vroegere Select-winkel gaat trouwens aan de slag in de nieuwe Jumbo. 

Volgens Franchising Belgium zijn de geruchten dat Jumbo op zoek naar Waalse franchisenemers, nu ook bevestigt. Jumbo heeft de ambitie om binnen 3 à 4 jaar zijn eerste winkels te openen in Wallonië. 

Bron: Franchising Belgium

Gerelateerde artikels

Na 21 jaar geven Dirk en Daisy hun Spar door
Spar in Schakkebroek herstart onder nieuwe vleugels
Nieuwe ALVO-supermarkt in Knesselare

Actueel

Bijna zover… ontdek binnenkort het nieuwste SuperMAG
België breekt​ inzamelrecord voor batterijen
Libeert scoort goed in test van Het Laatste Nieuws
cover-van-supermag-april2026-hr.jpg

Super
MAG 2

SuperMAG nr. 2
April 2026

Ledenvoordelen

  • HACCP & Voedselveiligheid
  • Voedingsspeciaalzaken
  • PMO, partner in Personeel- en Managementopleidingen
  • Loon- en arbeidsvoorwaarden
  • Franchise
  • Info & advies
  • Andere voordelen

Op de hoogte blijven?

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

We bewaren je gegevens voor een correcte opvolging, meer info in onze privacy policy