Mechelse Kaffefabrik steunt goede doel
Met het eindejaar in zicht lanceert de Kaffefabrik in Mechelen opnieuw haar hartverwarmende koffie. De limited edition kost 26 euro en telt slechts 250 blikken. Daarnaast doneert de Kaffefabrik 20,26 kilogram koffie aan BlinkHuis. De 2026 Hartverwarmend is verkrijgbaar in de Spar-winkels van ons Buurtsuper.be-bestuurslid Kristof Merckx aan de Brusselsesteenweg en Lamot, én via de webshop van de Kaffefabrik.
Al zeven jaar koppelt de Kaffefabrik in Mechelen kwaliteitskoffie aan een goed doel, en dat is dit jaar niet anders. Tijdens de eindejaarsperiode lanceert de branderij opnieuw de 2026 Hartverwarmend, een gelimiteerde koffie waarvan slechts 250 blikken beschikbaar zijn. De opbrengst gaat naar het BlinkHuis. “Het is een lekker, warm en origineel eindejaarscadeau,” zegt Wouter Huyghe van de Kaffefabrik.
Het bewaarblik kreeg een nieuw ontwerp van De Bemanning, een Mechels grafisch bureau dat eerder voor de stad en voor brouwerij Het Anker werkte. “Ze maakten er een prachtig, huiselijk tafereel van waarin koffie centraal staat. En hoewel Kerstmis nog moet komen, zit er zelfs een subtiele easter egg in,” aldus Huyghe.
Naast de verkoop doneert de Kaffefabrik 20,26 kilogram koffie aan het BlinkHuis, een plek waar rust, creativiteit en inspiratie centraal staan. “Bij ons staat altijd een thermos koffie klaar voor bezoekers van workshops, trajecten en de stiltekamer,” zegt coördinator Liesbet Sourbon. “We kunnen die dus goed gebruiken.”
De koffie wordt ook geserveerd tijdens Xinix, een cultureel evenement van het BlinkHuis op 20 december ten voordele van De Warmste Week, met een panelgesprek, vernissage en live muziek. “Zo zorgen we meteen voor hartverwarmende momenten,” besluit Huyghe. De 2026 Hartverwarmend is te koop in de Spar-winkels van ons Buurtsuper.be-bestuurslid Kristof Merckx op de Brusselsesteenweg en aan Lamot en op de webshop van de Kaffefabrik.
Actueel
Voor jou gelezen
Carrefour overweegt exit uit België
Lees artikel
Carrefour Express Oudenaarde
Een sterk team gebouwd op motivatie en diversiteit
Lees artikel