8 mei 2024 - Carrefour Market Brugge St Jozef opende begin mei opnieuw de deuren, nadat de winkel op vrijdag 13 oktober 2023 door een brand volledig werd verwoest. Na de gedeeltelijke vernieuwing van het dak en de heropbouw van het interieur, is franchisepartner Michèle Verbrugge klaar om klanten te ontvangen, omringd door haar toegewijde en enthousiaste team.

Er is een directe relatie tussen het winkelteam en kleine lokale producenten die binnen een straal van 40 km rond de winkel actief zijn. Zij kunnen rechtstreeks aan de winkel leveren wat hun zichtbaarheid ten goede komt, terwijl consumenten maar al te graag de lokale kwaliteitsproducten ondersteunen.
De winkel biedt een ruim assortiment slagerij- en bakkerijproducten. Het is een van de eerste Carrefour-winkels die is uitgerust met een rijskast, waardoor de kwaliteit van de huisgemaakte broden, piccolo's of pistolets, nog verder wordt verbeterd. Dit nieuwe systeem stelt klanten in staat om de authentieke en heerlijke smaak van vroeger te herontdekken.
Leestip: In het SuperMAG van juni brengen we een uitgebreide reportage van deze Carrefour Market in samenwerking met Gondella, dat mee instond voor de renovatie van de winkel!

Actueel

“Iedereen kan bij ons terecht voor een biologisch eitje”
Eieren Peetermans investeert in nieuwe stal voor 18.000 biologische leghennen
Lees artikel

Profiteer mee van de Superbuurt-campagne
Trakteer jouw klanten tijdens het Weekend van de klant
Lees artikel
