Op 27 november gingen de deuren van Albert Heijn Ranst open. Franchisenemer Pieter-Jan Vaes is trots op deze nieuwe winkel en zijn 40-koppig team: “We hebben hard gewerkt om een sterk lokaal team samen te stellen en op te leiden. We willen een echte buurtsupermarkt worden waar iedereen uitstekend geholpen wordt en zich thuis voelt.”
Franchisenemer Pieter-Jan Vaes is niet aan zijn proefstuk toe. Hij baat naast de nieuwe winkel in Ranst nog 3 andere Albert Heijn winkels uit: twee in Merksem en eentje in Schilde.
Pieter-Jan Vaes vertelt: “Ook hier worden we met open armen ontvangen en dat doet ons ongelooflijk veel plezier. We gaan er voluit voor om van deze nieuwe winkel in Emblem/Ranst een groot succes te maken. Onze klanten mogen elke dag rekenen op een topassortiment, knallers van promoties en scherpe prijzen. Het paradepaardje van onze winkel is de prachtige versafdeling: je vindt er heel veel verse producten tegen een bijzonder mooie prijs.”
Raf Van den Heuvel, general manager van Albert Heijn België: “We groeien graag samen met onze ondernemers en dat doen we ook hier in Ranst. Deze winkel is onze 81ste winkel in Vlaanderen en alle sterren staan goed om van Albert Heijn Ranst een succesverhaal te maken. We wensen Pieter-Jan en zijn team een stevige start toe en heel veel blije klanten die graag terugkomen.”
Actueel
Carrefour Battel
Blauwe champignonbakjes maken plaats voor circulaire verpakking
Lees artikel
Nr 89 voor Albert Heijn België, nr 19 voor Peeters-Govers
Albert Heijn Bilzen-Hoeselt
Lees artikel